NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne VOXEL w Krakowie, ul Wielicka
ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków
Ostatnia aktualizacja: 2 kwietnia 2021

Terminarz
Rodzaj kolejki
RM - rezonans magnetyczny |
Najbliższa wizyta za ![]() 20 maja 2021
|
Czas oczekiwania na opis badania ![]() |
Statystyki |
Umów się
74%
udanych połączeń telefonicznych do placówki
|
Informacje
Rejestracja RM rezonans magnetyczny
- 123122396 Kolejkę do badań ze skierowaniem oznaczonym "pilne"/"cito" ustala ośrodek. W przypadku karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DiLO) termin badania ustala koordynator po konsultacji z lekarzem. W związku ze zwiększonym ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 , wymagamy o ograniczenia obecności osób towarzyszących pacjentom przy badaniu diagnostycznym. W przypadku osób niepełnosprawnych lub dzieci dopuszczamy obecność 1 osoby towarzyszącej.
Godziny otwarcia
Pon - Pt
08:00 - 18:00
Nr do placówki
12 312 23 96
Opinie pacjentów
Oceń placówkę
Korzystam z usług tej placówki od ok 10 lat. Nigdy się na Nich nie zawiodłem. Zawsze miło , profesjonalnie i terminowo. Opisy przesyłane do domu w ciągu max 10 dni. Jedyne co mogliby udoskonalić to:
1. Skrócić czas oczekiwania na połączenie telefoniczne.
2. Stworzyć możliwość otrzymania opiu wyniku n maila.
Placówka godna polecenia
Lucjan |
14.04.2017
|
Bardzo niemiła obsługa przy przeprowadzanym badaniu, zwracanie uwagi pacjentowi za ich niekompetencję przy ustalaniu czasu trwania badania. W czasie badania tworzenie bardzo nerwowej i niemiłej atmosfery dla pacjenta. Czekanie na opis trwało niemal 3 tygodnie, przy ciągłym wydzwanianiu z zapytaniem, kiedy się uzyska opis obiecany już po tygodniu. Bardzo nie polecam!
Karolina |
28.09.2015
|