Affidea Gdańsk, ul. Powstańców Warszawskich

ul. Powstańców Warszawskich 1-2, 80-152 Gdańsk
Ostatnia aktualizacja: 2 kwietnia 2021
mapa

Terminarz

Rodzaj kolejki
TK - tomografia komputerowa

Najbliższa wizyta za

icon 17dni
5 maja 2021

Czas oczekiwania na opis badania

icon do7dni
Statystyki Umów się Umów się
88% udanych połączeń telefonicznych do placówki

Informacje

Rejestracja TK tomografia komputerowa

  • 224411111 Kolejkę do badań ze skierowaniem oznaczonym "pilne"/"cito" ustala ośrodek. W przypadku karty Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DiLO) termin badania ustala koordynator po konsultacji z lekarzem. W związku ze zwiększonym ryzykiem chorób przenoszonych drogą powietrzno-kropelkową, uprzejmie prosimy o ograniczenie obecności osób towarzyszących przy badaniu diagnostycznym. W przypadku osób niepełnosprawnych i dzieci – 1 osoba.

Godziny otwarcia

Pon - Pt

08:00 - 20:00

Nr do placówki

22 441 11 11

Opinie pacjentów

Oceń placówkę
''alffidea'' ---------- przed chwila wydalem negatywna opinie o odbiorze wyniku rtg kregoslupa.nie zostalem poinformowany ze wynik mozna odebrac on line.znalazlem to i odczytalem wynik.BARDZO PRZEPRASZAM zaklad za moje niedopatrzenie i wydanie negatywnej opinni.jeszcze raz najmocniej przepraszam.
miroslaw   |   15.07.2018
Organizacja pracy w tej placówce to kpiny. Współczuję innym pacjentom wykonującym tam badania, a jeszcze bardziej współczuję pracownikom. Rezerwacja godzinowa jest tylko luźną sugestią, "wprowadzanie" znajomych pacjentów lub z oddziału - norma. Zacinająca się leżanka w aparacie do MR - żaden problem, szarpnie się ze dwa razy z leżącym pacjentem i będzie działać. Bareja byłby zdziwiony tym co może się dziać w podobno nowoczesnej firmie.
wojt   |   21.08.2017
Korzystaliśmy z żoną z rezonansu magnetycznego - 29.XII. 2015. Byliśmy świadkami i ofiarami zarazem zwykłego kumoterstwa, arogancji wobec nas (i pozostałych pacjentów czekających w kolejce). Na naszych oczach "pacjentka" z ulicy (bez skierowania, bez dokumentów) powołując się na ciocię w szpitalu COPERNICUS , która zresztą zeszła w kiltlu (pacjentka o nazwisku Dowsioł, czy coś takiego) została przez nią przyprowadzona i wciśnięta przed nami o godz 12. 10. Przyjechaliśmy z daleka dużo wcześniej, by zdążyć na 13.00 do umówionego specjalisty, a dowiedziawszy się, że nie ma opóźnień, gdyż 5 osób zrezygnowało byliśmy pewni, że zdążymy. Wyszła chuda krótko obstrzyżona pani w kitlu i okularach i nawet nie chciała słuchać naszych wyjaśnień, że tak nie można... nazywając mnie terrorystą. Skandal, żeby tak traktować pacjentów równie chorych jak tak butna ("a co mnie państwo obchodzą") protegowana blondyna. Skandal i upokorzenie. Odradzam tą placówkę.
Lion z żoną   |   29.12.2015
Korzystałam ostatnio z tej placówki, gdzie wykonywano mi RTG kręgosłupa. Kolejki ogromne, bo jedna Pani zapisuje, umawia, drukuje, telefonuje i wydaje badania. Wykonano mi badanie - wynik maił być za dwa tygodnie. Po 5 dniach otrzymałam SMS, że wynik jest do odebrania, czym byłam mile zaskoczona. Przyjechałam dwa dni później, odstałam 45 minut w kolejce po wynik......i dowiedziałam się ,że wyniku nie ma. Zapytałam czemu więc wysłano mi SMS, że jest do odbioru. Na to Pani, że ona mi nie wysyłała i nie wie kto to zrobił. Pewnie lekarz automatycznie. Tak to oto mamy odnotowaną z pewnością w odpowiednim miejscu fikcję, o tempie opisu badań. Porażka :(
ada   |   13.03.2015